Dokumentumkezelő Munkatárs

  • Competitive
  • Budapest, Budapest fovaros, Hungary
  • Permanent, Full time
  • TMF Group
  • 19 Mar 19

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.

Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen képességekkel és készségekkel kell rendelkezned?

  • Minimum középfokú végzettséggel
  • Szakmai tapasztalattal bármely adminisztrációs területen
  • Angol alapszintű nyelvtudással a belső rendszereink megértéséhez
  • Excel felhasználói szintű ismeretével
  • Monotonitás tűréssel, precizitással és munkaszeretettel

Milyen feladataid lesznek?
  • Belső iktató és dokumentumkezelő osztály szakmai támogatása
  • Dokumentumok szkennelése, online platformon történő kezelése, fizaki iktatása, lefűzése, rendszerezése
  • Adatok rögzítése különböző online rendszerekben
  • Kimenő és beérkező postai küldemények koordinálása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Miért szeretünk a TMF-nél dolgozni?

Mert fókuszban a munkatársaink és a magas szolgáltatási minőség áll, ezáltal
  • folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
  • többféle iparág megismerésének lehetőségével;
  • nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
  • fiatal, lendületes és segítőkész csapatban
  • tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,
  • mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
  • világos, és átlátható karrierút áll előttünk,

  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.

Hogyan tudsz jelentkezzni erre a pozícióra?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints a "Jelentkezem" gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban! Kérdés esetén keress minket a jobhungary@tmf-group.com címen!