Payroll (HR) associate - (HR adminisztrátor)

  • Competitive
  • Budapest, Budapest fovaros, Hungary
  • Permanent, Full time
  • TMF Group
  • 20 Mar 19

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 6500 főt. Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen feladataid lesznek?

  • HR és munkaügyi adminisztrációs feladatok biztosítása a Munkáltató ügyfelének telephelyén vagy a Munkáltató irodájában;
  • Kapcsolattartás az ügyfél munkavállalóival és a HR Osztályával; önálló ügyintézés, munkavállalói ügyfélszolgálati teendők ellátása (többek között be és kiléptetési folyamat támogatása, szerződésmódosításban segítségnyújtás, cafeteria adminisztráció);
  • A bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése, lefűzése, a hozzájuk kapcsolódó analitikák elkészítése (pl. jelenléti ívek, nyilatkozatok, bérletek, költségtérítések begyűjtése) kapcsolattartás az ügyfelek munkavállalóival, kérdéseikre válaszadás;
  • Munkáltatói igazolások, keresetigazolások kiállítása;
  • Adatszolgáltatások, jelentések elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal;
  • Együttműködés a közvetlen vezetővel (Bérszámfejtési Csoportvezető), a 10-12 fős csapat tagjaival és a társcsoportokkal.

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 1-2 éves tapasztalattal;
  • Magabiztos angol nyelvtudással;
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismerettel;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességgel;
  • Továbbá önállóság;
  • Proaktivitás;
  • Flexibilitás valamint;
  • Precíz munkavégzés jellemez.

Előnyt jelent pályázatod elbírálásakor:
  • TB és bérügyintézői végzettség;
  • Különböző iparágakban és/vagy szolgáltató cégnél szerzett gyakorlat;
  • Közép- vagy felsőfokú munkaügyi képesítés;
  • NEXON rendszerek ismerete.

Miért éri meg jelentkezned? Mert...
  • Versenyképes jövedelemet nyújtunk;
  • Szakmai fejlődést, továbbképzést, támogatást biztosítunk;
  • Többféle iparág megismerésének lehetősége áll előtted;
  • Változatos munkavégzés, kihívások biztosítják a pörgős mindennapokat;
  • Jól felszerelt, modern irodai környezetben dolgozhatsz;
  • Fiatal, lendületes és segítőkész csapatban.